KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967283
nr 1596 7283
Emil Friberg, Signerad, stilleben. Olja på duk, 62x73 cm, yttermått inklusive ram: 73x84 cm
Kondition: dukskada
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:53:12
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr